Depilacja laserowa – zabieg także dla mężczyzn

nogi po zabiegu depilacji laserowej

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii od lat jest depilacja laserowa. metoda ta powinna być wykonywana w czasie jesienno-zimowym, dlatego aktualnie pragniemy poruszyć ten temat powtórnie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Dla kogo jest usuwanie owłosienia laserem?

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wybranej części ciała. Z prezentowanych zabiegów równie chętnie korzystają kobiety oraz panowie. Wiek albo płeć nie mają tu znaczenia. Najchętniej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uwarunkowany od wskazanego miejsca. Duże obszary ciała można rozdzielić na partie. Często pacjenci wybierają tylko depilację łydek bądź ud. Parametry sprzętu wyznaczane przez eksperta są uzależnione od specyfiki karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dostosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, gęstych włosków. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany sposobów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę cenionych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową zapisują się mężczyźni uprawiający sport, ceniący sobie komfort i zwracający uwagę na własny wygląd.

Prawidłowa depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności przestrzegany na całym świecie.