Efekty po depilacji laserowej

Efekty po depilacji laserowej

Wiele mówi się o tym, że depilacja laserowa jest bardzo skuteczna. Mówią o tym ogłoszenia w internecie, mówią o tym oferty kolejnych gabinetów kosmetycznych, które oferują tego typu zabieg. Fakty są jednak takie, że do głów i serc wszystkich osób zainteresowanych depilacją laserową zdecydowanie najlepiej przemówić mogą zdjęcia, na których wyraźnie widać efekt depilacji laserowej przed i po zabiegu. I to właśnie dlatego przedstawiamy Wam poniższe fotografie, na których doskonale widać efekty po zabiegu depilacji laserowej.

Przykładowe zdjęcia z efektami depilacji

Efekt depilacji pleców efekty depilacji plecow

Jak widać efekt jest powalający, wyraźnie widać, że dość mocno zarośnięte wcześniej włosami plecy po depilacji laserowej stały się eleganckie i gładkie jak u niemowlaka. Co ważne efekt  ten jest trwały!

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na dodatkowe efekty działania lasera do depilacji, takie jak usunięcie przebarwień na skórze.

efekt depilacji uszu

usuniecie przebarwien laserem

Warto więc o tym pamiętać, że dzięki pracy lasera pozbyć możemy się nie tylko włosów, ale też przebarwień, które często tak bardzo nam przeszkadzają!