Efekty po depilacji laserowej

Efekty po depilacji laserowej

Wiele mówi się o tym, że depilacja laserowa jest bardzo skuteczna. Mówią o tym ogłoszenia w internecie, mówią o tym oferty kolejnych gabinetów kosmetycznych, które oferują tego typu zabieg. Fakty są jednak takie, że do głów i serc wszystkich osób zainteresowanych depilacją laserową zdecydowanie najlepiej przemówić mogą zdjęcia, na których wyraźnie widać efekt depilacji laserowej przed i po zabiegu. I to właśnie dlatego przedstawiamy Wam poniższe fotografie, na których doskonale widać efekty po zabiegu depilacji laserowej.

Przykładowe zdjęcia z efektami depilacji

Efekt depilacji pleców efekty depilacji plecow

Jak widać efekt jest powalający, wyraźnie widać, że dość mocno zarośnięte wcześniej włosami plecy po depilacji laserowej stały się eleganckie i gładkie jak u niemowlaka. Co ważne efekt  ten jest trwały!

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na dodatkowe efekty działania lasera do depilacji, takie jak usunięcie przebarwień na skórze.

efekt depilacji uszu

usuniecie przebarwien laserem

Warto więc o tym pamiętać, że dzięki pracy lasera pozbyć możemy się nie tylko włosów, ale też przebarwień, które często tak bardzo nam przeszkadzają!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *