Ile powinien kosztować zabieg depilacji laserowej?

Ile powinien kosztować zabieg depilacji laserowej?

Wielu osobom dokucza to, że zabiegi depilacji laserowej pomimo rosnącej popularności cały czas są dość drogie. Jest to bolesne tym bardziej, że zabieg ten powtarzać trzeba kilka razy. Aby dokładnie zobrazować Ci ile kosztuje depilacja laserowa postanowiliśmy przygotować ten artykuł, w którym to omawiamy dokładnie tę kwestię.

Uważaj na zbyt niskie ceny

Na początek chcieliśmy zwrócić Twoją szczególną uwagę na gabinety kosmetyczne, w których depilacja laserowa oferowana jest w podejrzanie niskich cenach. Jeśli w danym gabinecie depilacja oferowana jest za kwotę rzędu 200zł, to powinien to być dla Ciebie wyraźny sygnał, że coś jest nie tak, a to dlatego, że tego typu zabiegi na łydki czy uda standardowo są dwukrotnie droższe. W tej cenie co najwyżej w dobrej klinice zaliczyć można depilację wąsika.

To o czymś świadczy.

Cena depilacji laserowej okolic bikini

W większych miastach, w których znajduje się wiele gabinetów oferujących usługę depilacji laserowej okolic bikini można liczyć na  to, że zabieg taki uda się wykonać za koło 400zł. Przeważnie w cenie tej nie zawiera się znieczulenie, za które często zapłacić trzeba dodatkowo. Do ceny powinno więc doliczyć się około 100-150zł za znieczulenie.

Szukając cennika depilacji laserowej bikini zwróć zawsze uwagę na jeden haczyk. Otóż niektóre gabinety oferują coś takiego jak płytkie bikini, którego ceny zaczynają się od 350zł. Zabieg ten może jednak Cię zawieść, a to z uwagi na to, że dotyczy on tylko okolic pachwin. Jeśli więc chcesz pozbyć się owłosienia z całego wzgórka łonowego, to nie masz wyjścia, ale musisz odpowiednio zapłacić za pełną depilację, która nazywać może się głębokie bikini lub depilacja brazylijska.

Ceny najpopularniejszych zabiegów

Wspomnieliśmy już o depilacji bikini, ale w końcu laserem wydepilować można również wiele innych części ciała i ceny tych zabiegów również pewnie Cię interesują. W cenie podobnej do depilacji intymnej, czyli za 400zł wydepilować można pachy. Nieco droższe, o około 100zł jest wydepilowanie łydek i ud. Około 700zł kosztuje depilacja pleców, na którą w zdecydowanej większości decydują się panowie i ta cena dotyczy właśnie ich. Kobiety zapłacą o około połowę mniej.

Jeśli chodzi o koszt depilacji klatki piersiowej, to wynosi on około 600zł. To też cena dla Panów, Panie zapłacą około 200zł, co rzecz jasna zależne jest od ilości owłosienia.

Co można wydepilować?

Tak naprawdę wydepilować można praktycznie każdą część ciała, na której pojawiają się włosy. Przeglądając ofertę kliniki nie powinnaś więc zdziwić się widząc ofertę depilacji uszu czy baczków. Podobnie usuwane jest owłosienie na brzuchu, pośladkach, ramionach czy na barkach i karku.