Jak produktywnie pozbyć się kilogramów?

endermologia kraków

Dużo kobiet nie jest usatysfakcjonowanych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną spośród niejednokrotnie wymienianych niedoskonałości jest figura. Szukasz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie kilka uwag.

Czasami dieta nie wystarcza!

Jeżeli wspominamy o przygotowywaniu postawy, szczególnie stawiamy na zdrowe odżywianie i treningi. Co zrobić w sytuacji kiedy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się lub nie potrafimy wymodelować konkretnej części ciała? Postaw na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej lub likwidowanie cellulitu.

waga - odchudzanie

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to jedynie wykorzystywane na rynku urządzenie, które pozwala na użycie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki lipidowej, kształtowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to sposób bezinwazyjny i komfortowy. Jest wspaniałą opcję dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Problemem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją gęstość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pomaga skutecznie usuwać cellulit i ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a dodatkowo pozwala na wygładzenie skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaznaczyć, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zajmują więcej niż cztery kwadranse. Zapewniają szybkie cieszenie się trwałymi wynikami.

Zapisz

Zapisz

Zapisz