Marki modowe, które zdobywają popularność

mężczyzna w modnyn garniturze

Uwielbiasz i szukasz nowych firm, które będziesz miał możliwość dodać do swojej szafy? Zachęcamy do zaznajomienia się z króciutkimi informacjami na temat niepowtarzalnych męskich marek, które proponują duży wybór ubrań, akcesoriów jak również obuwia.

Topman

Trzeba zwrócić uwagę też na brytyjską firmę Topman. Od wielu lat dostarcza ona do sklepów ekskluzywne ciuchy jak również dodatki dla mężczyzn. Kolekcja posiada obszerną ofertę, począwszy od luźnych koszulek po eleganckie marynarki garniturowe. Każdy mężczyzna wynajdzie w tym sklepie ubrania dobrane do jego potrzeb.

Zapoznaj się z pokazem mody TOPMAN https://www.youtube.com/watch?v=TYZHpCQtj5E

Trzeba zwrócić uwagę zwałaszcza na:
– koszulki polo
– marynarki
– parki
– bluzy z kapturem
– koszule biznesowe
– spodnie dresowe
– marynarki garniturowe
– trampki
– paski

Burton Menswear London

Kolejną firmą, która sprzedaje ogromny wybór męskich elementów garderoby jest Burton Menswear London. Brytyjska marka wytwarza zarówno ubrania eleganckie, jak również takie z odrobiną poczucia humoru, które doskonale sprawdzą się w stylizacjach na co dzień. Dzięki ciuchom tej marki bez większego wysiłku jesteś w stanie stworzyć własny a także unikalny styl.

Na szczególną uwagę zasługują:
– tank topy
– kurtki przejściowe
– płaszcze wełniane
– kardigany
– koszule męskie biznesowe
– spodnie dresowe
– spodnie garniturowe

Lindbergh

Lindbergh to duńska spółka, jaka sprzedaje ubrania dla mężczyzn. Ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu jak też produkcji ciuchów powoduje, iż kolekcje odróżnia nie wyłącznie jakość, lecz także oryginalny styl. Ubrania tej firmy skierowane są do mężczyzn w różnym wieku, którzy lubią elegancko wyglądać. Urozmaicona oferta sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć wiele niepowtarzalnych stylizacji na różne pory roku jak też okazje.

W ofercie Lindbergh można znaleźć między innymi:
– t-shirty
– bluzy z kapturem
– chinosy
– szaliki
– marynarki