Nowość w pralkach od Samsunga

opinie o samsung addwash

Samsung jest jednym z największych wytwórców sprzętu AGD oraz RTV na rynku. Na każdym kroku możemy zetknąć się z ich sprzętem, który wyjątkowo często ułatwia nam codzienne obowiązki domowe. Tym razem Samsung postanowił wyjść naprzeciw roztargnionym. Dołożył do swoich urządzeń piorących funkcję Addwash, która dotychczas nie była znana.

Nowość w pralkach

Pranie nie jest najmilszą pracą. Początkowo trzeba dokonać podziału ze względu na takninę, w dalszej kolejności odcienie. Przeważnie też segregujemy ubrania, na te które pierzemy w większej jak również niskiej temperaturze. Niejednokrotnie zapominamy o dodaniu kilku rzeczy będących w innym pokoju. Dotychczas nie mieliśmy sposobności, by zastopować tryb prania aby naprawić popełniony błąd. Producent był świadom takich zdarzeń dlatego też postanowił im sprostać. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dorzucanie rzeczy poczas prania, ale niesie ze sobą szereg modyfikacji. Samsung w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli też na kontrolowanie całego procesu przy użyciu smartfona. Nawet będąc poza mieszkaniem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, posiadają również technologię, jaka poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na pobór mocy w trakcie działania, stosownie go pomniejszając.

Czy inwestycja w Addwash się opłaca?

Jeżeli będziesz potrzebował dołożyć kolejne ubrania do prania, będziesz miał sposobność to uczynić od razu. Pozwoli to na oszczędność czasu jak też pieniędzy. Nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po uruchomieniu pralki, w chwili gdy odnajdziesz zawieruszone ciuchy. Obecnie wystarczy jedynie je dodać do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego typu urządzeń są wyjątkowo dobre. Nowoczesna funkcja pralek Samsung niezwykle polepsza organizowanie a także wykonanie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego rodzaju rozwiązania.