Nurty w modzie kobiecej

Zwróć uwagę na panujące trendy i bądź stylowa w 2018 roku. Moda ulega ciągłym ewolucjom, dlatego też dobrze jest wiedzieć co w najbliższych miesiącach będzie na czasie. Sprawdź, w co dobrz jest się ubrać i o co rozbudować swoją szafę.

Mix nurtów

Kierunki w modzie są nieobliczalne. Czasem wraca styl z ubiegłych lat, a niekiedy pojawia się kompletnie coś nowego. I to te nowinki umieją niejednokrotnie wprawić nas w zdumienie. Zwróćmy uwagę, że znowu populanością cieszą się ołówkowe spódnice. Długość w tym wypadku nie gra roli. Możemy ubrać się w albo długą, za kolano, jak również do połowy uda. Mimo swego stylu retro, doskonale wpasowuje się w nowoczesne kreacje. Jeśli chodzi o styl casualowy, powraca znowu moda na spodenki. Latem, zamiast kusej spódnicy, postaw na szorty w dowolnym odcieniu. Odnośnie kolorystyki, w okresie 2018 popularne będą wyraziste kolory. Za ich pomocą z pewnością wyróżnisz się w szarym tłumie. Należałoby również zwrócić uwagę, iż na popularności zyskują coraz bardziej przejrzyste materiały. Potrafią one być wskazane podczas gorących dni. Naszą szafę również trzeba rozbudować o ciuchy w prążki, ale pionowe. Im print obszerniejszy i bardziej wyrazisty, tym korzystniej. Może wybierzemy kieckę do kostek, kombinezon albo garnitur? Wszystko zależy od tego, w czym świetnie się czujemy. Jeżeli jednak nie pożądamy za bardzo rzucać się w oczy, dalej w modzie zostaje jasny róż. Pragnąc zaakcentować swoją kobiecość, a także nadać spotkaniu nutę romantyzmu postaw na kreację w tym kolorze. To naturalnie zaledwie kilka przykładów z nurtów, z jakimi możemy się spotkać w 2018 roku.

Wypracuj swój wizerunek

Nasza garderoba nie zawsze potrafi nadążyć za pojawiającymi się propozycjami. Dlatego warto również, co pewien okres ją orzeźwić i skontrolować co w danym sezonie jest godne adnotacji. Trendy są rozmaite i z pewnością każda z odnajdzie coś dla siebie. Wyszukaj styl, jaki idealnie do Ciebie pasuje i zaskocz innych.