Pokaż charakter swojego salonu!

aranżacja poddasza z sufitem napinanym

Projektowanie pomieszczeń to dziedzina. która doskonale się rozwija od paru lat. Mimo, że zmienia się moda w obszarze barw i dodatków do wnętrz, pewne element nieustannie górują. Dowiedz się, jak urządzić salon, by czuć się w nim dobrze.

Farba czy tapeta?

Remont wnętrza niejednokrotnie zaczynamy od odświeżenia koloru ścian jak także sufitu. Te miejsca szybko ulegają zabrudzeniom, a kolory gubią odcień. W chwili obecnej popularne są białe, jasne pomieszczenia. Pozwalają one na optyczne powiększenie przestrzeni. Pragniesz dodać ciekawy, popularny akcent, a naprawdę nie lubisz tapet? Posiadamy idealne rozwiązanie! Sufit napinany daje nam sporo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany bądź też na membranę w dowolnym odcieniu. Sukces tkwi właśnie w takich rozwiązania. Dają one możliwość wdrożyć ekstranowoczesny charakter do salonu. Ponadto sufit podwieszany lub napinany daje sposobność na ujednolicenie wysokości wnętrza. Doskonale sprawdza się również w wysokich wnętrzach. Pragniesz jednak nietypowo ozdobić ściany? Zdecyduj się na popularne ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany nadruk albo wzór.

Pokaż swój charakter

Zamówiłeś już wszystkie niezbędne meble, ale brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w pokoju? Skoncentruj się na akcesoriach. Możesz je zastępować często, a nie poniesiesz ogromnych wydatków. Dobrze jest dopasowywać dodatki do pór roku, imprez, świąt jak też innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się ozdobne i pięknie pachnące świecie. Ciekawym urozmaiceniem są również świeczniki, wazony, obrazy, stojak na wino, ozdobne, nietuzinkowe regały na książki, albo serwetki. Znaczące jest to, żeby stworzyć nastrój, jaki w największym stopniu odpowiada współmieszkańcom. Personalizowane dekoracje, takie jak ulubiony obraz, niepowtarzalny motyw na suficie DPS albo akcent w stylu retro przyciągną atencję gości. Nie bój się eksperymentów i wykreuj swój pokój marzeń!

Zobacz film największego producenta sufitów napinanych https://www.youtube.com/watch?v=DYptouuIrUE