Wyglądaj modnie wiosną 2018!

elegnacka sukienka

Kochasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić na ulicach, ale na pewno zawładnie imprezami oraz salonami. Perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią przyciągać uwagę jak też pragną zachować niesztampowy styl. Będziemy mogli zakupić całe brokatowe ubrania – spódnice, żakiety i inne elementy garderoby idealne na imprezę, jak też dodatki, jakie można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się Panie, jakiee nie boją się wyróżniać i nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda powraca co sezon. W tym roku wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną objętością.

4. Sportowa elegancja

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać jedynie do sportu. Na ulicach napotkamy sporo Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą często z eleganckimi akcesoriami. Buty na obcasie do spodni dresowych? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w jakich ćwiczymy bądź siedzimy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach jak również motocyklistach. Będzie to styl z pewnością stonowany.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne i lakierowane ubrania w odcieniach mocnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plastik

Ubrania z plastiku? Prześwitujące sukienki z plastiku, żakiety i inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z modą.

8. Motyw motyla

Modnym motywem sezonu będą kolorowe motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie wyglądał trochę odmiennie aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli nakryć.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne odcienie zastąpią pastele, jakie królują od kilku lat.

11. Kwiatowe wzory

Uwielbiany wiosenny motyw wielu Pań, czyli kwiaty dalej zostanie na topie. Finezyjne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie jedynie koszuli, ale też spodnie oraz żakiety.