Wyjątkowe sufity, które odmienią każdy dom!

sypialnia z sufitem napinanym

Aranżowanie wnętrza może przysporzyć wielu problemów. Jednym z nich może być wybór pasującego sufitu. Chociaż dla wielu wybór w tej kwestii zdaje się być skromny, mamy sporo możliwości. Coraz większą popularność zdobywają sufity napinane, jakie zapewniają wiele sposobności aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te genialnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w mieszkaniu, jak także dyskotekach czy biurach. Nadają pomieszczeniom nadzwyczajnej elegancji. Sufity lustrzane mamy możliwość zaaranżować w przeróżnych barwach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, dzięki czemu są przystępne w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie pomieszczeń, w których zostały zastosowane.

Sufit niebo

Jednokolorowy sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki odpowiedniej technologii nieciekawy szary sufit można przekształcić w niepowtarzalną ozdobę wnętrza, jaka równocześnie może pełnić funkcję źródła światła. Powłoka napinana, jaka odzwierciedla niebo może zostać uzupełniająco podświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest dużym ułatwieniem. Możliwość zmiany barwy oświetlenia ,a także uregulowania jego natężenia sprawi, że osiągniesz w pokoju niepowtarzalny klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, ale jest też fenomenalnym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego a także baru.

Sufit akustyczny

Drażni Cię duży hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć wnętrze. Ten typ sufitu daje sposobnośc, też uwolnić się od efektu echa, jaki częstokroć przeszkadza w pomieszczeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być też znakomitym elementem dekoracyjnym.